ליברמן לאנשי צד”ל: אתם בעלי הברית הנאמנים ביותר לישראל

PHOTO LIBERMAN270116חה”כ, שר החוץ לשעבר  ויו”ר מפלגת ישראל ביתנו מר אביגדור ליברמן הגיע בשבוע האחרון לביקור חיזוק, עידוד ותמיכה לאנשי צד”ל מרחבי הארץ אשר התקיים בעיר נהריה.

בשם עמותת אנשי צד”ל לשעבר וכל אנשי צד”ל המתגוררים בארץ, אנו מרגישים חובה נעימה להודות לכבוד השר מקרב לבנו על הביקור החם, הלבבי  והמחבק, אשר הוכיח לנו בשנית מי הוא מנהיג אמיתי וישראלי פטריוטי אשר  מעריך את ברית הדמים שנחתמה בין העמים, מי  נאמן לבני בריתו של העם היהודי במזרח התיכון, ומי מגלה נאמנות רבה לערכי הברזל עליהם הוקמה מדינת ישראל.

להלן תקציר נאומו של כבוד השר לשעבר ליברמן במהלך הביקור:

בני הברית שכרתו ברית דמים עם צה”ל ועם העם היהודי, חובתנו להתייחס אליכם אחרת. ברור לכולם  שבעלי הברית הנאמנים ביותר ליהודים ולמדינת ישראל במזרח התיכון היו אנשי צד”ל, אני מכיר בעובדה שבכל קטיושה שספגנו בקרית שמונה היו שלוש קטיושות במרג’ עיון.

אין ספק שכל מה שקרה, והדרך שזה קרה בשנת 2000, כאשר החליט ברק לברוח מדרום לבנון,  הייתה שגויה ולא הייתה צריכה להתנהל בצורה הזאת.  ההתחייבות שלנו לא מותנית בדבר, אלא היא התחייבות קודם כל כבני אדם , כיהודים כפטריוטים, כישראלים וכמי רוצה שישראל תהיה מדינה משגשגת במזרח התיכון, מדינה שכולם מבינים שאפשר לסמוך עליה. אם מדינת ישראל  רוצה שיהיו לה בני ברית במזרח התיכון זה חייב להיות  המסר וכי מי שקשר את גורלו  איתנו לא יפסיד מזה.

לכן אנחנו נעשה הכל, אנחנו העלינו את הנושא  כשהיינו בממשלה הקודמת: התחלנו את המשא ומתן עם הממשלה, עם משרד האוצר, בכדי להעביר את כל נושא צד”ל למשרד הקליטה, היינו קרובים להשלים את המהלך הזה , אולם לצערי הבחירות המוקדמות קטעו את זה. אחרי הבחירות ניהלנו משא ומתן  ונושא צד”ל הופיע בדרישות שלנו.

לכן  גם היום, כאשר אנחנו אחרי הבחירות, אני נמצא פה, נפגש כאן עימכם בכדי להביע את ההערכה שלי וגם כפי שאמרתי, את ההתחייבות שלנו לעשות הכל  בכדי שתרגישו  רצויים כאן בביתכם החדש,  וכי לא תרגישו שהפסדתם אחרי כל המהלך הזה שלכם אחרי שנאלצתם לעזוב את הארץ שלכם. אני מקווה שתראו בישראל את המולדת השנייה שלכם ותראו בנו חברים ואחים לכל דבר”. 

 

عن Lebaneseinisrael.com

شاهد أيضاً

הזמנה לטקס התייחדות עם זכרו של מפקד צבא דרום לבנון לשעבר הגנרל אַנְטוּאַן לַחֶד

 אנשי צבא דרום לבנון לשעבר     מתכבדים להזמינכם להשתתף בטקס האזכרה לרגל 40 יום למותו …